Feladatok

Azonnali munkakezdéssel keresünk 24 T nyerges szerelvényre C, E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező tehergépkocsi vezetőt.

  • Munkavégzés: Dunaharaszti  központ vagy Szigetszentmiklós.
  • Munka: hétfőtől – péntekig. Napi bejáros illetve hetelős kollégák jelentkezését várjuk.

Elvárások

  • C, E kategóriás vezetői engedély.
  • Digitális tachográf  kártya.
  • Nyerges szerelvényen tapasztalat minimum  2-3 év.

Előnyt jelent

  • ADR
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás

Céginformáció

Cégünk a Tranzitspeed Kft. 2009-ben került alapításra, 100%-ban magyar tulajdonú , alapvetően belföldi szállítmányozással foglalkozik. Célunk a partnereink teljes körű kiszolgálása, továbbá rugalmas, szállítmányozási, fuvarozási szolgáltatást nyújtani.
Cégünk alapítása óta elkötelezte magát a folyamatos fejlődés mellett. Sokat teszünk azért, hogy a szolgáltatásaink magas minőségét folyamatosan biztosíthassuk: ennek érdekében  rendszeresen képezzük munkatársainkat, fejlesztjük szállítóeszköz állományunkat és bővítjük szolgáltatásainkat.