Feladatok

  • Belföldi hetelős munkarend.
  • Főleg gabona szállítással foglalkozunk az ország egész területén.
  • Szezonálisan résztveszünk aratásban, illetve cukorrépa szállítmányozásban.

Elvárások

Főleg hetelős sofőröket keresünk, elsősorban Szalkszentmárton 60 kilométeres vonzáskörzetében de, megoldható a 2-3 naponta otthon alvás!

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • C+E érvényes jogosítvány,
  • GKI igazolvány,
  • PÁV III,
  • Digitális gépjárművezetői kártya,
  • Szakmai elhivatottság,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • A munkaidőt ki kell dolgozni!!

Előnyt jelent

  • 58 m3-ös billencs félpótkocsival való tapasztalat

Amit kínálunk

  • 10-12 éves nyerges Scania R típusú vontató
  • Rendszeresen karbantartott szerelvények,
  • Egy gazdás kocsi rendszer,
  • Munkaruha (3. hónaptól)
  • Gördülékeny együttműködés alkalmazottainkkal,
  • Rugalmas szabadság kiadás,
  • Januártól decemberig tartó munkalehetőség,
  • Napi 27.000 Ft-tól + bentalvás + egyéb juttatások.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Szalkszentmártoni telephelyű cégünk keres belföldi billencs sofőrt nyerges vontatóra.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!