Feladatok

  • Automata gyártósor folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása illetve a váratlan meghibásodások rövid  időn belüli elhárítása
  • A gépek működtetéséhez szükséges tartalékalkatrészek felkövetése, rendelése és a karbantartási munkák támogatása
  • Munkautasítások elkészítése valamint azok naprakészen tartása
  • A rendellenes működés és biztonsági kockázat felismerése és jelentése
  • Javaslattétel a berendezések hatékonyságának növelésére és a munkabiztonságának fejlesztésére
  • Részvétel a felelőssége alá tartozó területre érkező új berendezések telepítésében, majd azok használatának megismerésében

Elvárások

  • Elektromos végzettség  - Ipari szakiskolai, vagy középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Automata gyártósorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (Omron)
  • Pneumatika alapismeretek
  • Angol nyelvtudás (alapfokú)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó együttműködő képesség
  • Csapatban történő eredményes munkavégzés
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Kreatív megoldásokra való törekvés
  • Ms Office programok felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Célprémium,
  • Éves br. 450.000 Ft Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Győrön belül is)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az Eaton küldetése az élet minőségének javítása, a környezet védelme energiagazdálkodási technológiák és szolgáltatások alkalmazásával.
Olyan fenntartható megoldásokat kínálunk, amelyek segítségével ügyfeleink hatékonyabban tudják kezelni az elektromos, hidraulikus és mechanikai teljesítményt - biztonságosabban, hatékonyabban és megbízhatóbban.
Az Eaton 2020-as árbevétele 17,9 milliárd dollár volt, és több mint 175 országban értékesítünk termékeket vásárlóinknak. Körülbelül 92 000 alkalmazottunk van világszert
e.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát!

Cégnév: Eaton Industries Manufacturing GmbH