Feladatok

  • 3D termék és szerszámtervezés SolidWORKS-ben
  • Alkatrészek programozása SolidCAM-ben
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ellenőrzések és jóváhagyások az egyes fázisokban
  • A gyártás technológiai támogatása

Elvárások

  • középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • min. középfokú szakirányú végzettség vagy célirányos képesítések
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat
  • SolidCAM / CNC programozási ismeretek
  • angol nyelvtudás
  • fémipari ismeretek
  • marás technológiai ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Jelenléti prémium
  • 13. havi fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Technoflex Hungary Kft. egy osztrák tulajdonú, soproni székhelyű, folyamatosan fejlődő műanyagipari csomagolóanyag-gyártó vállalkozás. Megnövekedett feladataink ellátásához keresünk új munkatársakat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát.