Feladatok

A gyártásban résztvevő gyártó gépek átállítása / átszerelése
Részvétel az átállásokban
Gyártó gépek eseti és preventív karbantartása
Karbantartások dokumentálása
Termelés támogatása a minőségi és mennyiségi célok megvalósításában
A vállalat fejlesztési céljainak megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások

Középfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Műszaki rajz olvasási képesség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Műszaki készség
Precizitás, megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent

Műszerész végzettség és tapasztalat
Technológusi tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Munkába járás költségének térítése
Tiszta munkakörnyezet
Hosszútávú munkalehetőség
Támogató csapat

Céginformáció

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely egyedi ipari mérőeszközök tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.
„Test – Support – Innovate” az Equip-Test szlogenje, mely kifejezi cégünk vevőorientált, innovatív gondolkodásmódját, a kiváló minőségű termékeket, amiket fejlesztünk és gyártunk, valamint a folyamatos támogatást.
Dalmandi (Tolna megye) üzemünkbe keresünk technikus kollégát. Fiatalos csapatunk vár téged is!

Jelentkezésekor kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!