Feladatok

  • Fordítási segítség nyújtás angol nyelvről olasz nyelvre az Eaton weboldalán,
  • Terminológia menedzselése,
  • Műszaki korrektúraolvasók által kapott visszajelzések megvalósítása,
  • Fordítási memóriák létrehozása

H-P között heti min. 25-30 óra vállalása, rugalmasan

Elvárások

Multinacionális partnerünkhöz keresünk felsőfokú olasz és angol nyelvtudással rendelkező Technical Translator gyakornokot.

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban
  • Erős angol és erős olasz (aktív, folyékony, legalább C1 szintű) nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Haladó színtű Excel ismeret
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a fordítás iránt

Előnyt jelent

  • Mérnöki tapasztalat, tanulmányok folytatása

Amit kínálunk

  • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Please attach your CV to the application!

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet