Feladatok

  • bérszámfejtési- és TB ügyintézői feladatok teljeskörű ellátása;
  • TB kifizetőhelyi feladatok: táppénz, baleseti táppénz, CSED, GYED, GYÁP és ezzel összefüggő határozatok elkészítése;
  • megbízási szerződéses partnerek;
  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatások kezelése;
  • irányadó jogszabályok szerinti nyilatkozatok, riportok, statisztikák készítése;
  • rendszeres adatszolgáltatás a hatóságok felé;

Elvárások

  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • TB- bér szakirányú végzettség;
  • NexonBér rendszer felhasználói szintű ismerete;
  • naprakész munkajogi, TB- és adózási ismeretek;
  • proaktív személyiség, szorgalmas, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • HRmaster rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás;
  • fejlődési lehetőség;
  • szakmai kihívások;
  • fiatalos, lendületes csapat;

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt. a hazai kulturális élet kiemelkedő támogatója. Küldetésünknek tekintjük a magyar kulturális élet szereplőinek támogatását, szellemi gyarapodásának elősegítését, a kultúrában betöltött szerepünk megőrzésének segítését.

Ha Te is szeretnél ennek részese lenni, jelentkezz hozzánk!

Ha szívesen dolgoznál egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldd el nekünk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a 'jelentkezem' gomb megnyomásával.