Feladatok

  • A belépő és kilépő munkavállalók adminisztrációjának kezelése
  • TB Kifizetőhelyi feladatok ellátásához kapcsolódó ügyintézés
  • Nyilvántartások pontos és naprakész vezetése
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos teljes körű feladatellátás
  • Munkáltatói igazolások kiállítása, letiltások végrehajtása
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatások, jelentések, statisztikák elkészítése

Elvárások

  • Társadalombiztosítási és bérügyintézői szakképesítés, szakterületen végzett gyakorlat
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzés és csapatban történő együttműködés
  • Gyors, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Bérszámfejtésben és TB Kifizetőhelyi feladatok ellátásában szerzett több éves szakmai gyakorlat
  • JDolBer (ORGWARE) program ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős és határozatlan idejű munkaviszony
  • Jó hangulatú csapat, rugalmas munkahelyi légkör
  • Nyugodt, kiszámítható munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzésen való részvétel
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás

Céginformáció

Társaságunk a Hajdú Gabona zRt., mely malomipari termék gyártásával foglalkozik. A cég székhelye, egyben a leendő munkavégzés helye is Debrecen, Széchenyi u. 13. szám.

  • Fényképes önéletrajz
  • Bruttó fizetési igény megjelölése
Cégnév: HAJDÚ GABONA zRt.