Feladatok

Távközlési - réz, koax, optikai - hálózat építése, szerelése

Elvárások

  • Pályakezdők, esetleg rokonszakmából érkezők jelentkezését is várjuk, jelentkezz hozzánk, ha érdekel a távközlési szektor és szeretnél egy stabil, fejlődési lehetőségeket kínáló munkahelyen elhelyezkedni, ahol tapasztalt munkatársaink segítségével bővítheted ismereteidet
  • Tanulási készség: Nyitottság az új ismeretekre és technológiákra.
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Szakirányú ismeretek, végzettség
  • Telekommunikációs hálózatépítői, vagy hálózatszerelői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Megbízható, több, mint 20 éve működő cég vagyunk, fő profilunk a távközlési hálózatok beruházási, üzemeltetési területén a szerelési építési feladatok ellátása, koordinálása.
Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, jelentkezz, ha szeretnél egy vidám, családias hangulatú, tapasztalt, szakértelemmel rendelkező csapat tagja lenni.
Cégünk székhelye: 1103 Budapest, Gergely u. 81/E
Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.