CIVIL Rendszertechnika Kft.

Távfelügyeleti üzletág igazgató

Feladataid lesznek:

  • a CIVIL Rendszertechnika Kft. távfelügyeleti stratégiájának kialakítása,
  • a távfelügyeleti szolgáltatások teljesítésének irányítása,
  • a távfelügyeleti szolgáltatások technikai feltételeinek biztosítása, naprakészen tartása,
  • diszpécseri és kivonulási intézkedések megszervezése, csapatok foglalkoztatása,
  • a távfelügyeleti szolgáltatások fejlesztése és digitalizálása,
  • a távfelügyeleti ügyfelek részére a piaci igényekhez folyamatosan alkalmazkodó, kiváló értékarányú szolgáltatások biztosítása,
  • a távfelügyeleti munka folyamatos monitorozása eredményesség és rentabilitás szempontjából,
  • a műszaki-technikai információk áramlásának megszervezése, koordinálása, visszacsatolása,
  • az időszakos tervezett és eseti műszaki felülvizsgálatok előkészítése, irányítása illetve értékelése,
  • a szakma szabályai szerint indokolt intézkedések megtétele, a társaság tevékenységének műszaki színvonalának emelésére,
  • elemzi és figyelemmel kíséri a távfelügyeleti piac detektálható változásait. Ahol lehetséges ezeket a változásokat megelőzve proaktívan védi a CIVIL Rendszertechnika Kft. érdekeit, eredményeit, piaci jelenlétét,
  • meglévő és leendő beszállítókkal, partnerekkel, Megbízókkal folyamatos kapcsolattartás,
  • szakmai eseményeken a CIVIL Rendszertechnika Kft. távfelügyeletének képviselete.

Amit mi kínálunk:

  • rugalmasan tervezhető munkaidő,
  • vállalati személygépjármű,
  • éves Cafeteria juttatás,
  • élet- és balesetbiztosítás,
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • összetartó, lelkes csapat.

Amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség,
  • 3-5 fős csapatok irányításában szerzett tapasztalat,
  • asszertív kommunikáció,
  • proaktív, innovatív szemlélet.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
Cégnév: CIVIL Rendszertechnika és Távfelügyeleti Kft.