Feladatok

  • Vagyonvédelmi rendszerekből jövő jelzésekre történő intézkedés
  • Kivonuló szolgálatot ellátó személyek (járőrök) irányítása
  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel és szerelőkkel (bejövő és kimenő hívások)
  • Adminisztrációs feladatok, ügyfél adatok naprakészségének biztosítása
  • 12 órás, váltott műszakban történő munkavégzés (váltás reggel 7 és este 19 óra)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Feddhetetlen előélet
  • Becsületes, megbízható és vidám személyiség
  • Jó kommunikációs és stressz tűrő készség

Előnyt jelent

  • Diszpécser vagy ügyfélszolgálati/call center tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Több műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
  • Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Cafeteria (SZÉP Kártya)
  • Versenyképes kiszámítható fix jövedelem és Bónusz
  • Családias munkahelyi környezet
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Rugalmas munkabeosztás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Piacvezető, stabil háttérrel rendelkező, prémium biztonsági szolgáltatásokat nyújtó budai távfelügyeleti és vagyonvédelmi vállalkozás diszpécser csapatának bővítése céljából keres megbízható, munkájára igényes munkatársat az alábbi pozícióra:

A jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.