Feladatok

A közel 30 éve a környezetipari szektorban-, országos lefedettséggel működő Greenpro Környezetvédelmi Zrt. a tevékenységi körébe tartozó zsír- és olajfogó műtárgyak tisztítására, karbantartására keres tartályos gépjárművezető munkatársat.

Elvárások

  • „E” kategóriás járművezetői engedély
  • ADR igazolvány (9-es)
  • nehézgépkezelői vizsga
  • önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • GKI kártya

Amit kínálunk

  • Nettó átlagkereset: 521 000 Ft, plusz 13. havi fizetés, havi teljesítmény bónusz
  • közel 30 éve működő cég, stabil munkahely
  • alkalmazotti jogviszony
  • modern gépjárműpark

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Greenpro Környezetvédelmi Zrt. elkötelezett a fenntartható fejlődésért. Kollégáink folyamatosan segítik partnereinket a környezetvédelmi előírásokon túlmutató üzleti megoldásokban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy kérem önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel küldje el számunkra a Jelentkezem! gombra kattintva.

Köszönettel,
A Greenpro Zrt. csapata