Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk számára keresünk kollégákat a következő pozícióba:

Targoncavezető raktáros

Budapest belvárosában

Targoncavezetői jogosítvánnyal és tapasztalattal is rendelkezel?

GYORSAN tanulható, RAKTÁROS munkát keresel, ahol NEM KELL éjszaka dolgoznod?

HÉTKÖZNAP végzendő munkára vágysz, ahol a munka végeztével nem kell agyalnod a holnapi feladatokon?

Ez a TE munkád lesz!

HETI ELŐLEGKÉRÉSI lehetőséggel is VÁRUNK! :)

GYORS FELVÉTELI FOLYAMAT – TESZTÍRÁS NÉLKÜL – HOSSZÚTÁVON

Biztosítjuk számodra:

  • FIX alapbér
  • Alapbéren felüli juttatások:
    • Nt. 76.000 Ft/hó - Targoncás prémium
    • Nt. 21.000 Ft/hó - Jelenléti bónusz
  • CSUPÁN 8 óra/nap munkavégzés HÉTKÖZNAP
  • SZABAD hétvégék
  • VÁLLALHATÓ túlóra, ha többet szeretnél keresni
  • LEHETŐSÉG bérelőlegre, hetente*
  • KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ munkahely

Feladataid lesznek:

  • Magasemelésű és tolóoszlopos targonca használata a munka során (3324)
  • Raktárba való be- és kipakolási feladatok elvégzése, targonca használatával
  • Raktáron belüli anyagmozgatás elvégzése
  • Raktári tisztaság megóvása és fenntartása

Ezt kérjük tőled:

  • SZERESS és TUDJ targoncával dolgozni, magabiztosan!
  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)
  • VÁLLALD a 2 műszakos munkarendet (hétfőtől-péntekig)
    • Délelőtt: 5:45- 14:45 között
    • Délután: 13:00-22:00 között
  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó
  • LEGYÉL önálló és felelősségteljes a munkavégzésed során
  • DOLGOZZ pontosan és megbízhatóan
  • VÁLLALD az alkalmanként előforduló kézi anyagmozgatást

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el jelentkezésedet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkaerő kölcsönzői eng. szám.: 1432-1/2012-1300-915

Munkaerő közvetítői eng. szám: 4682-1/2012-803