HSA Kft.

Targoncavezető munkatársat keresünk szarvasi partnercégünk részére.

Targoncavezető

Feladatok

  • Külső/belső raktározási területek közötti anyagmozgatás
  • Alapanyagok betárolása, előírás szerinti halmazolása, mozgatása
  • Kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése (emelőgép napló napra kész vezetése)
  • Tételek fogadása raktározási rendszerben (WMS)
  • Kommunikáció a területen dolgozó többi Kollégával
  • Egyéb könyű fizikai munka, mely a raktári munkálatok és a feldolgozás során felmerül

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány OKJ-s bizonyítvánnyal
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú számítógép ismeret
  • Középfokú végzettség

Előny

  • Hasonló területen szerzett, 2-3 éves releváns tapasztalat vezető üléses targoncán

Amit kínálunk

  • Régiós szinten kiemelkedő bérezés és juttatási csomag.
  • Magas színvonalú szociális körülmények
  • Hosszú távú munka- és karrierlehetőség
  • Munkaruha és védőfelszerelések biztosítása
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Munkába járás támogatása

  • Fényképes önéletrajzzal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
Cégnév: HSA Kft.