Feladatok

  • Termelésben és a raktárban összegyűjtött papír és műanyag-gyártási melléktermékek kezelése
  • Gyártási melléktermékek bálázása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Fizikai terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria-rendszer
  • Családias munkahelyi légkör
  • Munkakörhöz kapcsolódó továbbképzések támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos munkáltatói háttér

Céginformáció

Cégünk az Éltex Kft. számos magyarországi és külföldi telephelyén már több mint 25 éve foglalkozik nem veszélyes és veszélyes hulladékok szállításával, hasznosításával, ártalmatlanításával és környezetvédelmi tevékenységgel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: + 36 20-280-0835