Feladatok

  • vállalat által forgalmazott anyagmozgatási berendezések karbantartási és javítási munkák elvégzése.
  • belső égésű motoros anyagmozgató és elektromos üzemű gépek karbantartása, szervizelése és javítása
  • emelőgépek javítása, karbantartása

Elvárások

  • Minimum 3 éves elektromos és belső égésű targoncák javításában szerzett tapasztalat
  • Autószerelői vagy autóvillamossági szerelői végzettség
  • Mezőgazdasági gépszerelő vagy géplakatos végzettség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Igényes munkavégzés
  • Ápolt megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Újonnan épült színvonalas 1000 m2 alapterületű csarnokunk ad helyet digitálisan működő, korszerű alapokkal rendelkező raktárunknak, híddaruval felszerelt szerelőműhelyünknek, és biztosítja szerviztevékenységekkel foglalkozó kollégáink számára a kényelmes munkakörülményeket.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!