Feladatok

Dolgozni, szerelni önállóan tudó és szerető, mobilis, agilis kollégákat keresünk hosszútávú, izgalmas és változatos munkakörbe!
Anyagmozgatási gépek, emelőgépek önálló javítása, karbantartása ügyfeleinknél és saját telephelyünkön.

Elvárások

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, “B” kategóriás jogosítvány, flexibilis munkavégző képesség, szorgalom, megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

Angol vagy német szakmai nyelvtudás, számítógépes diagnosztikai ismeretek.

Amit kínálunk

Biztos anyagi háttér, egy műszakos munkarend, szervizautó, laptop, céges okostelefon és internet, rendszeres szakmai képzés Magyarországon és külföldön, izgalmas és változatos munka, hosszútávú stabil munkahely az SHT bővülő Csapatában.

Céginformáció

Cégünket, a Schweighardt HidroTarg Kft.-t 2008-ban alapítottuk, több mint 20 éves szakmai tapasztalattal a hátunk mögött. Anyagmozgatási és raktártechnikai szolgáltatásainkkal azóta is elkötelezetten és a lehető legmagasabb színvonalon látjuk el ügyfeleinket. Telephelyünk Móron található, de az ország minden pontján igénybe vehetőek szolgáltatásaink. Fő profilunk a targoncák és egyéb emelőgépek szervizelése, értékesítése és bérbeadása márkafüggetlenül.

Várjuk megtisztelő jelentkezését mellékelt önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.