Ebben a munkakörben a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Nemzetközi audit csapat tagjaként könyvvizsgálati teendők ellátása

  • Tanácsadás különböző iparági szektorokba tartozó ügyfeleinknek

  • Könyvvizsgálati projektek hatékony koordinálása, a csapat szervezése és junior kollégák mentorálása

  • Szoros együttműködés az ügyfelekkel, rendszeres kapcsolattartás

  • Adatok és nyilvántartások elemzése, hibák és fejlesztési lehetőségek jelzése

  • Részvétel folyamatos szakmai képzéseken a legkiválóbb szolgáltatás nyújtása érdekében

Elvárások:

Te leszel a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel legalább 2 év könyvvizsgálói tapasztalattal

  • Magabiztos az angol nyelvtudásod szóban és írásban

  • Bármilyen szinten tanultál/beszélsz németül - ha nyitott vagy a nyelvfejlesztésre, tudunk Neked segíteni benne!

  • Kiemelkedőek az MS Office felhasználói ismereteid

  • Erős az affinitásod a folyamat- és csapatszervezési, illetve koordinációs feladatokra

  • Hatékony problémamegoldó készségekkel rendelkezel, továbbá részletorientált vagy és numerikus készségeidben is magabiztos vagy

  • Rendkívül erős a motivációd a magas minőségű és pontos munkavégzésre

Egyéb információ az állásról:

Partnerünk a világ élvonalbeli könyvvizsgáló és gazdasági tanácsadó vállalatainak egyike, jelenleg 151 országban folytatja tevékenységét és Magyarországon 1989 óta van jelen. Jelenleg nagyobb volumenű bővülés miatt várja új kollégáit a Core Audit csapatba.

Jelentkezz hozzájuk Tapasztalt Könyvvizsgáló pozícióba (angol és/vagy német nyelven)!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p dir="ltr">Készen állsz arra, hogy egy dinamikus, innovatív és támogató környezetben dolgozz, ahol