A TCS Netherlands egy professzionális munkaerő-kölcsönző ügynökség, amely a holland vendéglátóipar számára dolgozik. Céljuk, hogy megtalálják a legjobb szakembereket a világ minden tájáról, és teljeskörű szolgáltatásokat nyújtsanak!Partnerük most buszsofőröket keres csapatába! Ez Hollandia legnagyobb autóbuszos társasága. 400 kolléga segítségével biztosítja a szállítást olyan jelentős események körül, mint a Holland Nagydíj, a Lowlands, a DefQon 1, autóbuszos szállítás különböző önkormányzatok, iskolai kirándulások és diákszövetségek számára.

A buszvezetői pozíció különböző lehetőségeket kínál, többek között vezethetsz városon belül, városok között, sőt akár nemzetközi viszonylatban is (tapasztalatodtól függően). Feladataid közé tartozhat az önkormányzat számára történő útvonalak vezetése, a diákok iskolába szállítása, valamint csoportok szállítása különböző rendezvényekre. Ez a változatos szerep lehetővé teszi számodra, hogy különböző utasokkal kerülj kapcsolatba.

Feladataid közé tartoznak majd a következők:

  • A busz utazás előtti ellenőrzésének elvégzése, beleértve az olaj, a hűtőfolyadék és a sérülések ellenőrzését;
  • A kilométeróraállás napi rögzítése;
  • Az útvonalak előzetes áttekintése az esetleges késések vagy különleges részletek szempontjából;
  • Biztonságosan eljuttatni az utasokat a kijelölt útvonalakat követve a célállomásra;
  • Biztosítani, hogy a busz minden utazás után feltankolt és jól karbantartott legyen;
  • A feladat nem jár jegyértékesítéssel.

Juttatások:

  • Modern céges ruházat (biztosított);
  • Élvezetes és barátságos munkakörnyezet;
  • Különböző szórakoztató kirándulásokat kínáló személyzeti szövetség.
  • Egyágyas hálószoba egy közös házban, mindennel felszerelve, amire az alapvető mindennapi kényelemhez szüksége van. A házban élők száma 2 és 8 fő között változhat, de átlagosan 4 fő.
  • INGYENES SZÁLLÁS
  • A jelölteknek rendelkezniük kell saját autóval, vagy hajlandónak kell lenniük autót bérelni.

Elvárások:

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • D kategóriás jogosítvány és érvényes 95-ös kód;
  • Az előző két évből legalább 6 hónapos buszvezetői tapasztalat kötelező;
  • Készenlét arra, hogy érkezéskor sikeres vezetési vizsgát tegyen;
  • Készenlét arra, hogy a munkába állás előtt alapos orvosi vizsgálaton vegyen részt;
  • Barátságos, ügyfélközpontú és reprezentatív;
  • Rugalmas, hétvégi munkavégzésre is képes;
  • Önálló munkavégzésre képes csapatjátékos.
  • Kész hosszú távú hollandiai tartózkodásra;
Kapcsolattartó: Pintér Zsuzsa