Feladatok

A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI  igazgatója és  barátságos,  befogadó tantestülete keresi új munkatársait tanító angol műveltségi terület végzettségű kollégák személyében. Jól felszerelt, felújított iskola épület,
magánfenntartású  intézmény. Utazási költségtérítés fizet az iskola.

Elvárások

Kezdő pedagógusokat, rész munkaidőben munkát vállaló  kisgyermekes vagy nyugdíjas kollégákat is várunk a gyakorlattal rendelkező pedagógusok mellett.

Előnyt jelent

A  mi iskolánkban  - a két tanítási nyelvűségnek köszönhetően  -  az angol nyelv tanítására sok tanórában lesz lehetőség.

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát  és végzettségét igazoló okmány másolatát.

Cégnév: Kunszigeti Két Tannyelvű Általános Iskola