Tálalókonyhai kisegítő Budapest, 14. kerület

Pest megye

Feladatok

  • A főző-és tálalókonyha által elkészített ételek előírás szerinti tálalása,
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek rendben- és tisztán tartása.

Elvárások

  • Várjuk jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra.

Előnyt jelent

Örömmel vesszük, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) és részmunkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST, 14. KERÜLETI tálalókonyháiba keresünk új munkatársat TÁLALÓKONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe. Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet!

Ha szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Cégnév: Hungast 14. Kft.