Feladatok

Peptid kémiával foglalkozó kozmetikai laborunkba keresünk tisztatéri laboratóriumba takarító munkatársat!

Elvárások

  • Precizitás, pontosság, alaposság
  • Min 8 általános végzettség

Előnyt jelent

  • Tisztítástechnológiai szakmunkás végzettség
  • GMP környezet ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • fiatalos lendületes csapat

Céginformáció

A Pepszint Kft. 2018. -ban alakult vállalkozás, mely a peptid kémia területén végzi tevékenységét, melyet folyamatos fejlődés és fejlesztés jellemez. A Szegedi  laboratóriumban a PEPTID mint alapanyag és hatóanyag gyártása 3 laboregységben történik.

Jelentkezem gombra kattintva várjuk önéletrajzukat!

Cégnév: Pepszint Kft