Feladatok:

  • Üzemi kiszolgáló egységek, irodák, folyosók tisztán tartása

  • A szociális helyiségek, öltözők napi szintű takarítása

  • Jelzed vezetődnek a területeden szükséges javításokat

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Két műszakos munkarend vállalása részmunkaidőben

  • Megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk

Amit kínálunk:

  • MŰSZAKJÁRATOS BUSZOK MEGYESZERTE

  • HATÁROZATLAN IDEJŰ MUNKASZERZŐDÉS

  • CAFETERIA MÁR AZ ELSŐ HÓNAPTÓL (Szép kártya)

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Balázs
Jelentkezés telefonon: 36204731908
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Szállodai takarító Pest megye

Napi és utazó szobák takarítása, fertőtlenítése, porszívózása, felmosása, Fürdőszobák takarítása, fertőtlenítése, Ágyneműk cseréje, koszos textilek ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Takarító Vas megye

Irodai mosdók, öltözők takarítása, tisztán tartása Étkező takarítás Termelésben található öltözők takarítása Milyen elvárásoknak kell megfelelned: ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Takarító (WHC013136) Bács-Kiskun megye

Pozíció leírása: Takarító álláslehetőség megváltozott munkaképességű munkavállalóknak Tiszakécskén. Feladatok: helyiségek felsöprése, felmosása ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE