Feladatok

Budapest BEM Center Irodaházba  (II. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársakat:

- délutános  ügyeletes udvaros-gépes takarító (II. kerület)  Hétfőtől-Péntekig 14:00-22:00
tartó munkarendben

Feladatok:
- Irodaház garázs területének gépi és kézi takarítása, szélezése
- rámpák takarítása
- garázsterületen hulladékgyűjtés, hulladéktárolók ürítése
- lépcsőházak, liftelőterek rendszeres takarítása
- külső területek takarítása
- közösségi terek takarítása, tisztántartása kézzel-géppel
- liftek, liftelőterek, folyosók, szociális helyiségek napi takarítása
- egyéb ad-hoc feladatok elvégzése munkaidőn belül

Elvárások

- gépes tapasztalat
- minimum 3 éves takaríási tapasztalat
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- erkölcsi
- ápolt, jó megjelenés
- kultúrált viselkedés, alkalmazkodás képessége
- csapattag
- önállóság
- dolgozni akarás

Előnyt jelent

- takarítói gépes tapasztalat
- középfokú, okj végzettség
- 3 évnél több munkában eltöltött idő
- ellenőrizhető referencia

Amit kínálunk

- biztos munkahely
- biztos, jogtisztán bejelentett munkabér,
- megbecsülés
- betanulás segítése és folyamatos támogató jelenlét
- szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk irodaházak és egyéb ipari épületek soft üzemeltetésével foglalkozik. Megbízásaink folyamatosak és hosszú távúak.
Munkavállalóinkat minden esetben igyekszünk támogatni mindenben. Megbízható, komoly cégként munkavállalóink megbecsült környezetben, biztos munkahelyeken dolgozhatnak.

A jelentkezem gomb megnyomásával kérem, küldje el bemutatkozását, önéletrajzát, és ne feledje megadni pontos elérhetőségeit.