Feladatok

Felsőkategóriás vállalkozásunk, a UandB Kft. takarító üzletágába, az UltraCleaning csapatába keresünk Takarító Koordinátor / Housekeeping Supervisor munkatársakat az Üzletág Vezető közvetlen irányítása alatt, hybrid munkavégzésben.
  • Takarítók mindennapi munkájának koordinálása és irányítása
  • Heti/napi beosztások készítése és kezelése
  • Ad-hoc változások hatékony, gyors megoldásközpontú menedzselése
  • Új helyszínek szakmai felmérése, bejárása

Elvárások

  • Képesség csoport koordinálására és csapategység kialakítására, fenntartására
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban, Írásban)
  • Lelkiismeretes és lelkes munkavégzés
  • Takarítási folyamatok átlátásának képessége, amely elengedhetetlen a takarítószerek és eszközök használatához
  • Problémamegoldó, szervezési és koordinálási készség, logikus gondolkodás
  • Rugalmasság hozzáállásban és időbeosztásban
  • Önálló munkavégzés képessége, problémák önálló kezelése
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

- Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat
- Kiemelkedő szervező és koordinációs készség/tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

-   Nagyon jó és összetartó csapat
-   Hybrid munkavégzés
-   Kiemelkedő fizetés
-   Előrelépés lehetősége
-   Megegyezés alapján akár részmunkaidőben végezhető munkakör
-   Munkába járás támogatása és céges telefon, előfizetés
-   Rugalmasságot kérünk, de adunk is
-   Stabil, kiszámítható munkahelyi környezet és céges háttér
-   Tisztességes munkafeltételek.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A UandB Kft. 2015-ben alakult egy piaci űr betöltésére: felső kategóriás lakások, magas minőségű üzemeltetésre a rövid távú bérleti piacon. 2020 során részben régi tervek megvalósításaként, részben a turisztikai piacon bekövetkezett negatív változások miatt új üzletágat indítottunk: egy nagyon magas minőségű takarítószolgálatot elsősorban otthonok, irodák részére: ez a UandB Ultracleaning. Ez az üzletág azóta stabil részévé vált a cégnek és dinamikusan fejlődik. Cégünk sajátossága, hogy igyekszünk ötvözni a profizmust egy ember központú, személyes megközelítéssel, mind egymás, mind pedig a megrendelőink és partnereink felé.

Jelentkezés csatolt önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehetséges.