Feladatok

  • Göngyöleg kezelése,kiválogatása. (visszaváltós: pet, üveg, fém és nem visszaváltós üvegek válogatása-elrakása).
  • Terasz asztalok, székek záráskor beszedése, tisztítása.
  • Utcafront tisztán tartása, takarítása,
  • Teljes vendégtér alapos kitakarítása, mellékhelységek, egyéb helyiségek takarítása
  • Hamutartók cseréje, elmosása.

Elvárások

  • Magyar nyelvtudás nem szükséges
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Motiváltság
  • Elköteleződés

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • heti 3-4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, egyetemi élethez alkalmazkodó beosztás
  • Pörgős fiatalos csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség, akár segítség későbbi elhelyezkedésben

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

15 éves múlttal rendelkező belvárosi bárjainkba barbackes (leszedés,előkészítés,mosogatás,takarítás) és éjszakai záró takarítói pozicíóba munkatársakat keresünk.

A " Jelentkezem" gomb megnyomása után kérlek csatolj egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot pdf formátumban!