Feladatok

  • a takarítandó terület megismerése, az intézmény dolgozóival és a megbízóval való kapcsolattartás, bejáráson való részvétel az ügyfél megbízottjával,
  • az előirt alkalmazandó technológiák és/vagy eljárások betartása,
  • az alkalmazandó gépek, eszközök használati utasításainak betartása,
  • a munka végrehajtáshoz szükséges idő betartása,
  • veszélyes hulladék elkülönítése, kezelőszer mennyiség helyes használata,
  • szemét összegyűjtése, deponálása, tiszta kukazsákok kihelyezése,
  • területek (ablakok, ablaküvegek, ablakkeretek, ablakközök, ablakpárkányok, ajtók, ajtókeretek, ajtószárnyak) portalanítása kézi eljárással; pókhálók eltávolítása
  • bútorok száraz vagy nedves tisztítása: ujjnyomok, firkálás, morzsa, ételmaradék stb. eltávolítása,
  • radiátorok, tartozékaik, fűtési berendezések, csövek nedves/száraz letörlése,
  • fali- és állófogasok, tűzoltó készülékek nedves/száraz letörlése,
  • rácsok, korlátok nedves/száraz letörlése; helyiségek szellőztetése,
  • szaniter áru feltöltése (szappan, toalettpapír, törlők, WC illatosítók);
  • csempék, mosdók teljes körű lemosása, fertőtlenítése; csapok, csaptelepek, szifonok, WC ülőkék vízkőtlenítése, nedves/száraz letörlése, fertőtlenítése; zuhanyválaszfalak, zuhanytálcák, mosogatók, csepegtető tálcák nedves/száraz letörlése;
  • parketta-, PVC-, Terrazo-, márvány-, simított beton és kőaljzatok felseprése, nedves/száraz feltörlése;
  • króm-nikkel-, alumínium-, inox felületek nedves/szárazletörlése, fényezése;
  • szőnyegek, kárpitok portalanítása, folttisztítása, porszívózása;
  • takarító gépek (porszívó, szőnyegtisztító, egytárcsás súroló automata stb.) használata, állagmegóvó karbantartása
  • takarítóeszközök, takarító kocsik, felszerelés munka utáni tisztítása, állagmegóvó karbantartása;

Elvárások

  • Hasonló munkakörben, szerzett szakmai tapasztalat előny,
  • Megbízhatóság, felelősségérzet,
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető munkahely
  • SZÉP kártya juttatás

Céginformáció

Dolgozz kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen, a Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!
Legyél te is tagja egy sikeres csapatnak, hogy részese lehess a Budai Várnegyed folyamatos megújulásnak!

Budapesti I. kerületi épületeinkbe keresünk, lehetőleg gyakorlattal rendelkező kollégát

Takarító munkakörbe.

Cégnév: Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.