Feladatok

A takarító feladata a lakószobák, irodák közös
helyiségek teljes körű takarítása.

Elvárások

Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú rész szakképesítések,
felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség,
vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Egyéb végzettség
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Erkölcsi bizonyítvány
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Előnyt jelent

Befejezett 10. osztály, alsó középfokú részszakképesítés, szakképesítés
vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú
szakképzettség , Egyéb végzettség, Szakmunkásképző Intézet

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a
Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók,
továbbá az intézmény biztosítja a szociális ágazati pótlékot, cafetériát

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Az intézmény tevékenységének fő célja, hogy biztonságos,
kiegyensúlyozott, nyugalmas életfeltételeket, személyre szóló ápolást, gondozást biztosítson az
ehhez szükséges szolgáltatások nyújtásával minden lakó részére.

Munkavégzés helye a 1064 Budapest, Rózsa u. 67. Pályázatok előszűrése a
munkakör betöltéséhez elvárt követelményeknek való megfelelőség alapján, személyes interjú.
Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk hiánytalanul benyújtani
Cégnév: Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona