Feladatok

  • A létesítményen belül épületek, folyósók, irodák, vizesblokkok takarítása
  • Tavaszi és őszi nagytakarítás elvégzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, felelősség vállalás, jó kondíció és egészségi állapot
  • Csapatmunkában való együttműködés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Havi, rendszeres bérkifizetés
  • Utazási költségtérítés (Győr közigazgatás területén kívüli lakcímmel rendelkező munkavállalónak)
  • Cafetéria

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Laktanya utca 1. (Pálffy Miklós Laktanya)

Foglalkoztatás jellege: 40 órás munkarendben, napi 8 órában

Céginformáció

Takarító munkakörbe, 8 órás, heti 40 óra munkarendben, 6:00-14:30 óráig terjedő munkaidőre.

Fényképes szakmai önéletrajzokat, bérigény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Mega-Logistic Zrt.