Feladatok

Irodai területek napi pipere takarítására TAKARÍTÓ kollégákat felveszünk az Ecseri logisztikai parkba esti 8 órás munkarendbe.
A XV. kerületből az M0-on keresztül, Csömör, Pécel, Maglód, stb. érintésével céges busszal biztosítjuk a közlekedést.

Jelentkezés: kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

Elvárások

  • feddhetetlen erkölcsi
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • igényes, tiszta munkavégzés

Előnyt jelent

  • irodai pipere takarításba szerzett tapasztalat,
  • takarítógépek használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • megbízható cég, bejelentett állások
  • biztos hosszú távú pozíciók, biztos fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Cégünk 24 éve működik, kizárólag saját alkalmazottakat foglalkoztat, hosszútávú munkalehetőséget biztosít dolgozói számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem, küldje el jelentkezését és önéletrajzát.