Feladatok

Egészségügyi magán szolgáltató cég Budapesti művese állomására (Bajcsy Kórház) keres egy-egy magára és munkájára igényes, gyakorlott takarító (nő) t azonnali kezdéssel. A munkavégzés heti 40 óra.
A leendő munkavállaló feladati közé tartozik a kezelők, az iroda helyiségek és a betegváró, konyha és mosdók, illetve a kezelő gépek, ágyak fertőtlenítése, tisztán tartása.

Elvárások

Takarításban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez egészségügyi intézményi gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk

A nemzetközi háttérrel rendelkező és modern művese gépekkel vesepótló kezeléseket végző Diaverum Hungary Kft. várja fiatalokból álló, összetartó csapatába új kollégáit. Előre tervezhető munkafolyamatok, színvonalas munkakörülmények budapesti és vidéki központjainkban.

Világszerte 24 országban vagyunk jelen, ahol 14 000 lelkes munkatársunk dolgozik azon, hogy ellátást nyújtson 40 000 betegünk számára.

A jelentkezéséhez kérjük csatoljon önéletrajzot, mely tartalmazza az elérhetőségét, és a fizetési igényét.