Feladatok

Vállalkozásunk beugrós és részmunkaidős munkatársakat keres irodatakarítási munkákra. Ha szeretnél állandó munkád mellett plusz jövedelemhez jutni, vagy bármilyen élethelyzet miatt bizonyos napszakban tudsz csak munkát vállalni, (kisgyermek) jelentkezz hozzánk! Lehetőségek: Hétköznap délután, 16.00 után, hétvégén, napközben 9 és 15.00 között.
- irodák, irodaházak, telephelyek takarítása
- eszközök tisztán tartása
- tisztítószerek töltése, helyes használata

Elvárások

- mobilitás: jogosítvány és saját gépjármű
- Nyíregyházán belüli mozgás megoldása egyéb módon
- takarításban szerzett tapasztalat
- rugalmasság
- precízitás
- igényesség
- terhelhetőség

Amit kínálunk

rugalmas munkaórák, pontos és időben érkező versenyképes fizetés, üzemanyag térítés

Céginformáció

Vállalkozásunk Nyíregyházán és környékén végez precíz takarítást vállalatok részére.

"Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát, vagy pár soros bemutatkozását.
Cégnév: Kristóf és Társa Kft.