Feladatok

Csatlakozz a The Peach Body csapatához!

Kizàrólag nõi alakformálással foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:
Budapest II kerületi - Mammut melletti - alakformáló szalonunkba keresünk teljes munkaidős kollegát recepciós munkakörbe.

Feladatok:

- vendégek fogadása, italok készítése

- a szalon folyamatos tisztántartása, takarítása, edzők munkájának segítése

- munkaidő (8 órás munkarendben): Hétfő-Szombat 7-21 óra között

Akár azonnali kezdéssel.

Elvárások

Pontos
Megbízható
Rugalmas
Vendégcentrikus

Előnyt jelent

Versenykèpes fizetès
Baràti lègkör

Amit kínálunk

Munkavégzés helye Mammut melletti stúdiónkban.

Céginformáció

Rugalmas munkabeosztás, megfelelő bérezés

Jelentkezés gombra kattintást követően, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: The Peachbody Kft.