Feladatok

  • Napi takarítás a munkáltató által biztosított munkaeszközökkel és tisztítószerekkel a Takarítási utasításban foglalt részletezés szerint. (pontos részletezése az interjúbeszélgetés alkalmával)
  • Földszint, emelet területének takarítása.
  • Mellékhelyiségek fertőtlenítése, felmosása. (fogyóanyagok ellenőrzése: szappan, wc papír, papírtörlő)
  • Öltözők, zuhanyzók takarítása.
  • Szemetesek ürítése.
  • 2 hetes rendszerességgel a mellékhelyiségek nagytakarítása.
  • 2-3 hetes rendszerességgel a kárpitok tisztítása.
  • Havi rendszerességgel ablaktisztítás.
  • A tisztítóeszközök, munkaeszközök fogyásának heti ellenőrzése, beszerzés tájékoztatása az utánrendelés szükségességéről.

Elvárások

  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság.
  • Kedves, barátságos személyiség.
  • Munkájára igényes attitűd.
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű) – tömegközlekedéssel nem/nehezen megközelíthető munkavégzési hely.

Előnyt jelent

  • Irodai/üzemi terület takarításában szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • 05:30-tól maximum 08:00 órai kezdéssel, megállapodás szerint,
  • A betanulást, beilleszkedést segítjük,
  • Támogató vezetést, rugalmasságot,
  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszonyt, hosszú távú együttműködés lehetőségét,
  • Dinamikus, összetartó családcentrikus csapatot, barátságos szervezeti kultúrát, Igényes, modern munkakörnyezetet,
  • Munkakörödhöz illeszkedő, piacképes jövedelem csomagot, teljesítményrendszert,
  • Próbaidőt követően egészségbiztosítási csomagot,
  • Bejárás teljes támogatását,
  • Díjazzuk a klassz és hasznosítható ötleteidet,
  • Jelentős ajánlási bónuszt, amennyiben segítségünkre vagy megfelelő kollégát találni,
  • Egyéb közösségformáló dolgozói programokat, kedvezményeket.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az INDUPRO Kft. 20 éves szakmai múltjával minden lézeres technológiai feladatra megoldást nyújt!
A nap mint nap tapasztalható rohamos technikai fejlődés és az ipari szereplők újabb és újabb technológiai kihívásai egyre fejlettebb műszaki megoldásokat kívánnak meg.
Cégünk ezekre, és a holnap kihívásaira specializálódott, hogy ne legyen olyan technológiai feladat, amelyre ne tudnánk ipari megoldást nyújtani partnereink részére.
Kiterjedt ipari kapcsolatainknak köszönhetően szakértelmünk az autó- és elektronikaipartól egészen az energetikai iparágig terjed, merüljön fel bármilyen lézeres megmunkálási feladat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.

Cégnév: INDUPRO Kft.