Feladatok

  • Irodák, folyosó és vizesblokkok éjszakai takarítása

Elvárások

  • büntetlen előélet, cselekvőképesség, önéletrajz

 

Napi munkaidő (kérjük megjelölni): 8 óra

Munkaidő kezdete: Vasárnaptól csütörtökig leghamarabb 18:00, legkésőbb 22:00, munkaidő vége másnap leghamarabb 02:00, legkésőbb 06:00

Munkavégzés helye: Közép-Pesti Tankerületi Központ, 1149 Budapest, Mogyoródi út 21.

Mikortól tölthető be a munkakör: 2024.06.17.

Jelentkezés módja

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Közép-Pesti Tankerületi Központ
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
TAKARÍTÓNŐ Bács-Kiskun megye

TAKARÍTÓNŐT KERESÜNK Iskolába, állandó délutáni műszakra(részmunkaidő) Munkavégzés helye: Kecskemét, Kvarc utca Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Takarító-Orosháza Békés megye

Üzemi kiszolgáló egységek, irodák, folyosók tisztán tartásaA szociális helyiségek, öltözők napi szintű takarításaJelzed vezetődnek a területeden ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE