Prohuman Zrt.
A Frame Group csapatával hiszünk abban, hogy odaadó munkánkkal több tízezer ember mindennapjait tehetjük könnyebbé, kényelmesebbé és rendszerezettebbé. Legyen szó ingatlanüzemeltetésről, kivitelezésről vagy energetikáról, célunk, hogy ügyfeleinket folyamatosan magas színvonalon szolgáljuk ki. 40 évnyi piaci tapasztalatunkat ötvözzük a legújabb trendekkel. FRAME GROUP. Otthonossá tesszük a világot.

Takarítási területi vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • a hozzá tartozó területen dolgozó takarítói állomány munkájának megszervezése, koordinálása, rendszeres ellenőrzése
  • területére vonatkozó áru- és eszközbeszerzés koordinálása
  • szerződéses partnerrel való kapcsolattartás, partneri reklamációk kivizsgálása és a probléma megszüntetése
  • hétvégi nagytakarítások leszervezése, lebonyolítása
  • bejárásokon való részvétel a megrendelő képviselőivel.
  • jelentkezők interjúztatása, a velük kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, új belépő munkavállalók betanítása
  • a bérszámfejtéshez szükséges adatok, alkalmi munkavállalók bejelentéséhez szükséges adatszolgáltatás a társosztályok részére
  • munkaerő és munkaidő gazdálkodás: az irányítása alá tartozó munkavállalók beosztásának elkészítése, figyelembe véve a jogszabályi előírásokat, helyettesítések megszervezése, szabadság tervek elkészítése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • SZÉKESFEHÉRVÁRON történő munkavégzés (Fejér megyébe, Budapestre utazással)
  • középfokú végzettség
  • elengedhetetlen a minimum 3 év takarítási területi vezetőként szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • önálló munkavégzés
  • megoldás-központúság, erős döntéshozó képesség
  • Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • önálló feladatok
  • laptop, telefon, vállalati gépjármű
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a hirdetés felkeltette a fgyelmét, kérjük, szakmai életrajzával ellátott pályázatát juttassa el hozzánk!
    Cégnév: Prohuman Kft.