Feladatok

Thyssenkrupp Jászfényszarui Gyáregységébe TAKARÍTÁSI CSOPORTVEZETŐI (létesítmény üzemeltetés) munkakörbe keresünk munkavállalót.

  • épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása a területen
  • kisebb munkaügyi feladatok ellátása
  • napi szintű kapcsolattartás a megrendelővel és a területvezetővel (írásban és szóban), a csoportvezető és a Thyssenkrupp Kft. érintett személyzete szorosan együttműködik a hatékony takarítás érdekében.
  • szerződéses kötelezettségek betartatása, a szolgáltatás a megrendelő és a vezetőség által elvárt szintű működtetése
  • oktatások szervezése
  • a takarítási feladatok tervezése és végrehajtásának ellenőrzése
  • a higiéniai előírások, munkavédelmi szabályok betartása és betartatása
  • a felügyelt területen a géppark, az eszközök és anyagok felhasználásának ellenőrzése, éves leltár elkészítése
  • a területen dolgozó munkatársak irányítása, munkaszervezése, értékelése, motiválása, új belépők betanításának felügyelete
  • a megrendelő által elvárt minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása, minőségmenedzsment
  • a megrendelt töltőanyag fogyásának ellenőrzése, nyomonkövetése
  • ad hoc feladatok megoldása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 1-3 éves iparágban eltöltött szakmai tapasztalat, épület üzemeltetési tapasztalat előnyt jelent
  • az iparágban használt takarítógépek és tisztítószerek ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások),
  • rugalmasság, következetesség és határozottság,
  • kiváló munkaszervezési, irányítási és kommunikációs képesség,
  • ügyfélorientált viselkedés, rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány.

További információ: László Ditta, terület vezetőnél.

Cégnév: PG-RENTAL KFT.