Feladatok

  • Szoftverek támogatása emailben, telefonon és távirányítás segítségével
  • Szaktanácsadás a szoftver használatában
  • Hibajegyek kezelése, adminisztráció
  • Termékek új verzióinak tesztelése
  • Fejlesztőkkel kapcsolattartás Azure Devops felületen
  • Felhasználói ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Workshop és webinar előadások szervezése, oktató anyagának elkészítése
  • Ügyfélelégedettségi felmérések készítése
  • Belső ügyvitelben való részvétel

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Tanulásra való nyitottság
  • Kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Tanácsadói attitűd

Előnyt jelent

  • Informatikai végzettség
  • Laboratóriumi ismeretek
  • Laboratóriumi asszisztens végzettség
  • IT területen, ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes belvárosi iroda
  • Projektmunkákban való részvétel

Céginformáció

Cégünk egy piacvezető laboratóriumi rendszer fejlesztője Magyarországon. Csapatunkba keressük azt a lelkes kollégát, aki támogatja felhasználóinkat szoftverünk használatában.