Feladatok

Házi segítségnyújtás területére keresünk szakképzett munkatársakat, idősek lakásán és lakókörnyezetében végzett gondozási és alapápolási feladatok ellátására.

Elvárások

Az 1/2000 SzCsM rendeletben előírt szakirányú végzettség megléte vagy annak folyamatban léte, illetve szakképesítés megszerzésének vállalása.
Empátiás készség, önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

Szakképesítés. Idősellátásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Családias hangulatú csapatban közalkalmazotti, határozatlan idejű kinevezés. A jogszabályokban előírt bérezésen felül munkáltatói pótlékot, pénzbeli étkezési hozzájárulást, rezsitámogatást, BKK bérletet vagy vidékről való bejárás esetén a vármegye/ország bérlet teljes árát, munkaruha pénzt, szolgálati telefont és év végén jutalmat biztosítunk.

Céginformáció

Idősek szociális alapellátását biztosító gondozási központunk Budapest II. kerületében található.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát