Feladatok

  • A gondozottak mindenkori egészségügyi állapotának
  • megfelelő ápolása, gondozása.
  • Segítséget nyújt a mindennapi teendők végzéséhez. Köteles pontos,
  • naprakész dokumentációt vezetni.
  • Ügyel arra, hogy a gondozott környezete tiszta, rendezett
  • legyen.

Elvárások

  • Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú rész szakképesítések,
  • felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség,
  • vagy részszakma (középfokú szakképzettség) ,
  • Szociális gondoskodás, m.n.s., 8 Általános
  • Iskola, OKJ Szociális gondozó ápoló
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Előnyt jelent

Befejezett 10. osztály, alsó középfokú rész szakképesítés, szakképesítés
vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú
szakképzettség , Szociális gondoskodás, m.n.s., Szakmunkásképző Intézet, OKJ Szociális
gondozó és ápoló

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, továbbá az intézmény biztosítja a szociális ágazati pótlékot, cafetériát.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

  • Az intézmény tevékenységének fő célja, hogy biztonságos,
  • kiegyensúlyozott, nyugalmas életfeltételeket, személyre szóló ápolást, gondozást biztosítson az
  • ehhez szükséges szolgáltatások nyújtásával minden lakó részére.

  • Munkavégzés helye a 1047 Budapest, Baross u. 100. Pályázatok előszűrése a
  • munkakör betöltéséhez elvárt követelményeknek való megfelelőség alapján, személyes interjú.
  • Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk hiánytalanul benyújtani.

Cégnév: Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona