Feladatok

  • Ajánlatok készítése a szálloda iránt érdeklődő vendégek részére
  • Foglalások felvitele
  • Visszaigazolások készítése
  • Kapcsolattartás a partnerirodákkal
  • Telefonos ügyfélkezelés és értékesítés
  • Foglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Társalgási szintű német és angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ingyenes meleg étkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa a térség egyik vezető négycsillagos szállodája, amely közvetlen összeköttetésben áll a Sárvári Gyógy-és Wellnessfürdővel. Szállodánk színes, fiatalos, dinamikus környezetbe várja a leendő munkatársakat, biztosítva nekik a szakmai fejlődési lehetőségét.

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bérigény megadásával várjuk!
Cégnév: P.S. HOTEL KFT