Feladatok

  • szállodai szobák és fürdők takarítása
  • szobai textíliák kezelése
  • szállodai folyosók tisztán tartása
  • a Housekeepinghez tartozó területek tisztán tartása, megóvása
  • vendég kérések teljesítése

Elvárások

  • önálló, gyors munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség
  • precizitás, igényesség, rendszeretet
  • rugalmasság
  • csapatszellem
  • udvariasság
  • vendégközpontúság

Előnyt jelent

  • nem igényel tapasztalatot, de hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat előny lehet
  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés, + SZÉP kártya program
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • térítésmentes személyzeti étkezés
  • munkaruha
  • kellemes és biztos munkahelyi környezet
  • barátságos hangulat, megbecsülés
  • utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Csatlakozz a Hotel Clark Budapest***** legendás csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni ahhoz, hogy vendégeink felejthetetlen élményekkel gazdagodva térhessenek haza.

Amennyiben Budapest legjobb szállodájának közösségéhez szeretnél tartozni, sikeres pályafutásod nálunk elkezdeni, vagy tovább építeni, gyere és fedezd fel, mit rejt számodra az oroszlános ajtó!

Kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzával!

Cégnév: Unione-Clark Kft.