Feladatok

  • Szállodai szobák és rönkházak takarítása
  • Közös helyiségek (recepció, közös mosdók, folyosók, wellness terület) takarítása
  • Vendégfolyosók takarítása
  • Textíliák kezelése

Elvárások

  • Megbízható munkavégzés, szépérzék
  • Igényesség önmagára és a munkavégzésre
  • Rugalmasság
  • 4, 6, 8 és 12 órás munkarend vállalása (részmunkaidőben, illetve főállásban is keresünk új kollégákat)
  • Csapatszellem
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Jó teherbíró képesség
  • Jó kommunikáció, kedves személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Közigazgatási határon kívülről történő munkába járás támogatása
  • Professzionális felszereltség, természetközeli munkakörnyezet
  • Vidám, pörgős csapat, segítőkész kollégák
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, tőkeerős hazai vállalati háttérrel
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Térítésmentes személyzeti étkezés

Jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Lépj be csapatunkba, csatlakozz a Sky Job Hungary Kft. csapatához!

Dinamikus csapat, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!