Feladatok

-      termékek széleskörű áruismeretén alapuló bemutatása
-      meglévő vevőkkel folyamatos kapcsolattartás
-      új partnerek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadás
-      kintlévőségek folyamatos nyomon követése

Elvárások

  • tárgyalóképes szlovák nyelvtudás szóban és írásban
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • középfokú végzettség, külkerereskedelem előny
  • pontosság, precizitás, rugalmasság
  • kiemelkedően jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság, mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • pozitív, motivált személyiség
  • dinamizmus

Amit kínálunk

-   versenyképes fizetés, igényes, modern munkakörnyezet
-   fiatalos, profi csapat
-   stabil, folyamatosan fejlődő munkahely

A Jelentkezem gombra kattintás után csatolja fényképpel ellátott szakmai jellegű önéletrajzát
Cégnév: Globiz International Kft