Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Szimulációs mérnök - szerkezetelemzés

Feladatok:

  • Analízis területen követendő folyamatok fejlesztésének támogatása. Új szimulációs módszerek és eljárások fejlesztése,
  • Hajtásrendszerek alkatrészeinek szilárdságtani és hőtani elemzése FE software segítségével,
  • Komplex élettartam szimuláció,
  • Analízis eredmények alapján konstrukciós javaslatok kidolgozása,
  • Analízis eredmények ismertetése a vevőnek,
  • Az analízis terület más egységeivel történő együttműködés,
  • Mechanikai analízis támogatása peremfeltételek megadásával.

ELVÁRÁSOK

  • Okleveles gépészmérnöki, vagy közlekedés mérnök, vagy ezzel egyenértékű végzetség,
  • Angol nyelv erős, kommunikációs szintű ismerete (német nyelv előny),
  • Valamelyik az iparban használt FE analízis program ismerete: Abaqus, ANSA/META, Femfat,
  • Jó idő menedzsment, hajlandóság tanulásra, önfejlesztésre,
  • Kommunikációs és csapatmunka készség,
  • Önálló, proaktív munkavégzés.

KÍNÁLUNK

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap,
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Munkába járás költségtérítése, Telekocsi bónusz,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek,
  • Relax- és fitness szoba,
  • Kávézó és étterem az iroda épületében,

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Projektmenedzsment

Amennyiben érdekel a lehetőség, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzoddal!

Cégnév: AVL AUTÓKUT Kft.