Feladatok

  • Szigetelési ajánlatok (lapostető (új épület, felújítás, mélyépítés) készítése műszaki tervek vagy helyszíni felmérések alapján, szükség esetén műszaki leírásokkal, tervekkel kiegészítve
  • Az ajánlatok útjának nyomon követése, szükség szerint helyszíni egyeztetéseken való részvétel, szaktanácsadás, tervezési és műszaki segítségnyújtás
  • A kivitelezésre kerülő munkák komplett adminisztrációjának (levelezés, számlázás, teljesítési igazolások, stb) ügyintézése
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, illetve új ügyfelek felkutatása
  • Adott esetben a konkrét kivitelezési munkák levezénylése, az összes kapcsolódó feladattal együtt (helyszíni építésvezetés, szállítási és rakodási feladatok megszervezése, dolgozók munkájának felügyelete és irányítása, stb)

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (építész vagy építőmérnök)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat alapkövetelmény
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS OFFICE, KING költségvetés készítő)
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos műszaki háttértudás
  • Rátermettség a munkák megszervezésére, irányítására, ellenőrzésére
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali kezdés
  • A szigetelési szakmai tapasztalat elengedhetetlen!

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Telefon
  • Gépkocsi

  • Fényképes önéletrajz
Cégnév: Tető-Plusz Tetőszigetelő és Kivitelező Kft.