Feladatok

  • Kábelszerelési és eszközszerelési munkák elvégzése a következő rendszerekkel: tűzjelző, beléptető, behatolásjelző, videómegfigyelő, gázveszély jelző és egyéb gyengeáramú rendszerek,
  • Kábelezési munkákhoz kapcsolódó kábelnyomvonalak, kábeltartó szerkezetek kiépítése,
  • Fenti munkával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Ha pályakezdő vagy, érdeklődj a tűzvédelmi (és egyéb biztonságtechnikai) rendszerek iránt,
  • Van középfokú végzettséged (különösen örülünk, ha karbantartási, villamos vagy gépész területeken),
  • Nem riadsz vissza attól, ha napközben úton vagy, mert munkánk alapvető része az utazás,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal, mert természetesen ezekhez az utakhoz céges autót biztosítunk,
  • Szívesen tanulsz új dolgokat, mert a rendszerek, melyekkel dolgozunk, folyamatosan fejlődnek,
  • Önálló vagy, megbízható és jó a problémamegoldó képességed.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel (gyengeáramú, villanyszerelő),
  • Van érvényes tűzvédelmi szakvizsgád (8-as, 9-es),
  • Kivitelezésben, karbantartásban szereztél már tapasztalatot,
  • El tudsz igazodni az építészeti és elektromos rajzokon és tudod értelmezni a műszaki leírásokat,
  • Ismered a hálózati eszközöket és technológiákat.

Amit kínálunk

  • Céges telefon, előfizetés és mobilinternet,
  • Próbaidő után cafeteria is érkezik a fizetésed mellé!
  • Negyedéves jutalom és 13. havi fizetés,
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • Előfordul, hogy túlórázunk, de ezt minden esetben honoráljuk!
  • A munka-magánélet egyensúly nálunk nem csak üres ígéret!
  • Vidéki munka esetén szállás-, extra költségtérítés,
  • Folyamatos szakmai továbbképzés és képzések támogatása,
  • Fiatalos munkahelyi légkör, barátságos kollégákkal,
  • Rendszeresen szervezünk rendezvényeket (karácsonyi vacsora, „ottalvós” csapatépítő és egyéb izgalmas programok),
  • Az biztos, hogy mi hosszú távra tervezünk, Veled is és a cég jövőjével is!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat.