Veolia Energia Magyarország Zrt.

Szerviztechnikus

pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához!

Főbb feladatok, munkák

  • közintézmények, ipari- és társasházi létesítmények tüzelőberendezéseinek karbantartása, javítása és üzembe helyezése, valamint ezek dokumentálása,
  • tüzelőberendezések műszaki biztonsági vizsgálata és jegyzőkönyvezése,
  • hőtermelő rendszerek üzemeltetése, működtetése és felügyelete, kazánházi berendezések karbantartása és külsős karbantartók koordinálása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • épületgépész technikus végzettség, vagy
  • központi fűtés és gázhálózat szerelő képesítés
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • arcképes gázszerelői igazolvány megszerzésének támogatása,
  • munkavégzéshez szervízautó biztosítása, otthoni parkolással,
  • éves felügyeleti terv, kiszámítható az éves időbeosztás,
  • betanítás alatt és az azt követő kezdeti időszakban párban történő munkavégzés,
  • műszakilag sokrétű gépállomány,
  • bejelentett hosszútávú munkalehetőség,
  • értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Karbantartó
Cégnév: Veolia Energia Magyarország Zrt.