Feladatok

Helyszíni szerviztechnikusként Te leszel az Envipco arca ügyfeleink felé. Elsődleges feladatod az Envipco gépek telepítése, a felhasználók betanítása, a gépek szervizelése, hibaelhárítás, a megelőző karbantartási feladatok elvégzése. A feladatkör magában foglalhatja mind a távoli, mind a helyszíni támogatás nyújtását az adott feladattól függően.
A pozíció szorosan igazodik az európai támogató csapatunkhoz, hogy biztosítsuk a tudás és a tapasztalat strukturált átadását a területről, hogy támogassuk teljes termékportfóliónk folyamatos fejlesztését.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • elektronikai, IT, mechatronikai vagy hasonló területen szakmai tapasztalat
  • műszaki támogató/ helyszíni szerviz munkakörben szerzett tapasztalat
  • nyitottság a rendszeres utazással járó, mozgalmas feladatok elvégzésére
  • kiváló kommunikációs készség
  • precíz és igényes munkavégzés
  • angol nyelv alapfokú ismerete

Előnyt jelent

  • Linux rendszerek ismerete
  • felső- vagy középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • vonzó juttatási csomag (alkalmazotti jogviszony, mobiltelefon, tablet, vállalati autó)
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség egy innovatív iparágban
  • támogató szakmai és emberi környezet
  • rugalmas munkavégzési hely
  • nemzetközi környezet (csapat)
  • modern, új eszközök

Céginformáció

Az Envipco Holding több mint 40 éve világszerte meghatározó szerepet játszik a visszaváltó automaták piacán. Magyarországi leányvállalatunk csapatába keresünk tapasztalt, megbízható, a körforgásos gazdaság megvalósítása iránt elkötelezett szerviztechnikus munkatársakat.
Ha szeretnél innovatív környezetben egy jó ügyért dolgozni és velünk építeni a jövőt, Téged várunk Csapatunkba!