Feladatok

  • Közlekedéstechnikai parkoló automaták, parkoló rendszerek karbantartása, telepítése, ügyfeleknél történő szervizelése
  • Banktechnikai (ATM) eszközök, telepítése, bankfiókokban történő szervízelése, karbantartása, hardver és szoftver hibák elhárítása
  • Munkákhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Esetenként az ügyfelek kijelölt személyzetének betanítása a telepített eszközök használatát illetően

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (lehetőség szerint informatikai, mechatronikai, vagy elektronikai területen)
  • Szerviz-karbantartó technikusi tapasztalat előny
  • Rendszerek telepítésében, üzembe helyezésében, programozásában, hibaelhárításában szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség, szervezőkészség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Alapfokú társalgási színtű angol, vagy német nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, Laptop
  • Cégautó
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai tréningek itthon és külföldön
  • Egyműszakos munkarend (hétfőtől-péntekig)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

DBM Kft. 1990-ben alakult, fő profiljaként banktechnikai és biztonságtechnikai berendezések forgalmazására, mely tovább bővült közlekedéstechnikai eszközök értékesítésével. Mindhárom üzletág vonatkozásában komplex megoldásokat kínálunk, mint szállítás, telepítés, beüzemelés, javítás és karbantartás.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.